پرسپولیس نیوز
پرسپولیس تمام قلب ایران زمین
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


ما در اینجا حمایت همه جانبه ی خود را از تیم پرسپولیس وبازیکنان آن اعلام می کنیم

مدیر وبلاگ : Nasim fardad


بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال در پایان جلسه با ایگور استیماچ گزینه کروات استقلال با خبرنگاران به گفت‌وگو پرداخت.


افشارزاده گفت: ما باید یک تصمیم عاقلانه بگیریم؛ تصمیمی که از نظر مالی و فنی به نفع استقلال باشد. باید ببینیم چقدر از نظر مالی توان داریم و اینکه از نظر فنی باید ببینیم این مربی می‌ تواند ما را به جایی که لازم است برساند یا نه؟

وی ادامه داد: ما جلسه ای در باشگاه استقلال خواهیم داشت و به همه می‌ گوییم که نتیجه جلسه چه خواهد بود. قبلا در نامه ای که ایشان برای ما نوشته بود، عدد 250 هزار دلاری قید شده بود اما حالا پیشنهاد ایشان 300 هزار دلار است. ما باید وضعیت استیماچ را از هرلحاظ آنالیز کنیم. ایشان تنها نیست و یک کمک هم دارد. کرایه خانه و مخارج رفت و آمد او هم با ماست. ضمن اینکه هر مربی خارجی ای که می‌ آید باید امکانات ویژه ای در اختیارش قرار بگیرد.

افشارزاده درباره پروژه استخدام منصوریان هم چنین گفت: ما با منصوریان یک هفته مذاکره کردیم که متاسفانه به جواب نرسیدیم اما یک هفته وقت در این اثنا به هدر رفت. ای کاش منصوریان روز اول به ما می گفت که نمی‌ آید تا این زمان را از دست نمی‌ دادیم.

وی در ادامه گفت: در سه روز گذشته فعالیت های زیادی کرده ایم تا سرمربی استقلال را مشخص کنیم. برای این مربی بلیت گرفتیم که زود به ایران بیاید و با او حرف بزنیم. اجازه بدهید کاری که شروع کرده ایم را به پایان برسانیم. آبرو و حیثیت باشگاه استقلال برای ما مهم است. جلسه استیماچ تمام شده اما باید همچنان صحبت کنیم و ببینیم که نتیجه چه می‌ شود.

به گفته مدیرعامل استقلال بدهی ها یکی از موانع اصلی امسال این باشگاه است. او گفت: ما باید مسائل مالی را حل کنیم، بدهی هایمان را بدهیم. یک تعداد از ما جدا می‌ شوند و چند بازیکن جدید خواهیم گرفت. الان بدترین موقع است برای گرفتن بازیکن یا عدم نیاز اعلام کردن. من همیشه بدون دروغ واقعیت را به همه گفته ام.

افشارزاده درباره ادامه کار خودش در استقلال هم گفت: باید وضع من روشن شود و نمی‌ دانم آینده ام چیست. اما به خودم مربوط است که دوست دارم بروم یا بمانم.

وی درباره اینکه آیا وزارت ورزش هزینه استیماچ را می‌ دهد گفت: اگر وزارت ورزش این پول را بدهد، تصمیم گیری می‌ کنیم.

مدیرعامل استقلال درباره ادامه کار شاهرخ سبک دست اسپانسر آبی‌پوشان گفت: امیدوار هستم فضایی ایجاد شود که بتوانیم در خدمت آقای سبک دست باشیم. ایشان الحق کارشان را خوب انجام دادند. آقای سبک دست نامه ای به باشگاه استقلال فرستاده اند که من آن را نخوانده ام. ایشان عضو هیات مدیره نخواهد بود اما دوست داریم در جمع ما باشد.


نوع مطلب : لیگ برتر(جام خلیج همیشه فارس)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394سعید عزت الهی جوان ترین بازیکن تیم ملی است. او امیدوار است که بتواند سالهای سال برای تیم ملی بازی کند.


عزت الهی گفت: اتلتیکو مادرید به دسته چهارم سقوط کرده و فکر می کنم که یک بازیکن ملی پوش بازی کردن در این دسته مناسب نباشد. برای همین هم روی دو پیشنهاد لیگ یک و دوی لالیگا فکر می کنم.

آرزوی حضور در لیگ اسپانیا را داشتم

اولین فصل حضورم در اسپانیا کل خیلی فصل خوبی بود در آخر منجر به حضورم در تیم ملی شد. ، یعنی همان چیزی که من آرزویش را داشتم. اولین سال حضورم در اسپانیا سخت بود .چون من بازی کردن در تیمهای بزرگ را تجربه نکرده بودم. توانستم کم کم در آنجا جا بیفتم و بعد از آنکه به محیط عادت کردم، بازی کردن هم برایم راحت تر شد و در تیم جا افتادم. خدا را شکر که توانستم مزد زحماتم را با حضور در تیم ملی، بگیرم و تلاشهای من از چشم مربیان تیم ملی دور نماند. امیدوارم این مسیری هم که درآن هستم روز به روز بهتر پیش رود و بتوانم پیشرفت کنم.

انگیزه های زیادی برای اثبات خودم داشتم

اگر بخواهم از تجربه حضور در اسپانیا صحبت کنم، هیجان خاصی داشت. ضمن اینکه من انگیزه های زیادی داشتم. اصولا وقتی در سن کم وارد تیمی می شوی سعی می کنی خودت را ثابت کنی و نشان دهی که حتما فوتبالیست توانایی بودی که الان اینجا هستی. صدر در صد در اینجا سبک بازی و اصول فوتبال خیلی متفاوت است. اروپا فوتبال مدرنی دارد و خیلی ها از آن الگو برداری می کنند وقتی آدم در آنجا بازی می کند صدر در صد خیلی چیزها بهش اضافه می شود. چون خودش می رود آنجا کار می کند.خیلی ها فیلمهای آموزشی فوتبال اروپا را نگاه می کنند تا از آن الگو برداری کنند اما زمانی که خودت در عمل آنجا باشی و نوع پاس دادن و ضربه زدن و دستورهای تاکتیکی را عملا یاد بگیری، خیلی شرایط فرق می کند و خیلی چیزها به فوتبالت اضافه می شود. خدا را شکر در این یک سال خیلی چیزها به فوتبال من اضافه شد و امیدوارم که بتوانم فوتبالم را ارتقاء دهم.

در 12 بازی 5 گل زدم

من اول در تیم جوانان اتلتیکو مادرید بودم که در چمپیونز لیگ هم بازی می کردیم. که در مرحله یک چهارم از چلسی در لندن، دو بر صفر باختیم و از آن رقابتها حذف شدیم. بعد از آن من از جوانان بیرون آمدم و در رده C بزرگسالان اتلتیکو بازی کردم که دسته سه اسپانیا بود. وقتی من C جوانان بودم. بخاطرهمراهی تیم ملی جوانان در مسابقات آسیا دیر به تیم اضافه شدم. وقتی که رفتم اسپانیا حدود نیم فصل از رقابتها گذشته بود و من هم یک مصدومیت جزئی داشتم. از16 دیدار باقی مانده تیم من در 12 دیدار به میدان رفتم و توانستم 5 تا گل بزنم. پس از آن به تیم C بزرگسالان رفتم و درآنجا هم توانستم در 5 بازی که کردم سه پاس گل دادم بدهم. بعد از آن هم که برای حضور در اردوی بزرگسالان به ایران آمدم.


فرقی نمی کند که برای تیم ملی امید بازی کنم یا بزرگسال

بازی در تیم امید یا بزرگسالان برای من فرقی ندارد . مهم این است که بتوانم برای تیم ملی کشورم مفید باشم. هر تصمیمی مربیان و فدراسیون بگیرند من به آن عمل می کنم چون دست من و بچه های تیم نیست که در این مورد نظری بدهند. هر طور که خودشان صلاح بدانند و برای هر رده ای که بتوانم مفید باشم، تمام تلاشم را می کنم که تیم نتیجه بگیرد و بتوانم به تیم ملی کشورم خدمت کنم. تیم ملی امید البته کار خیلی حساسی دارد و باید برای حضور در المپیک تلاش کند. قرار است که این اتفاق بعداز سالها بیفتد. از طرفی تیم ملی بزرگسالان هم برای حضور در جام جهانی تلاش می کند و در نهایت ایران سربلند شود. من با آقای خاکپور در این زمینه به صورت مستقیم صحبتی نکردم ولی پدر حرف زده و گفته می خواهد در آینده از من استفاده می کند. در این دوره چون اسامی را فرستاده بودند نمی توانستند فرد جدیدی را وارد لیست کنند ولی در مرحله بعد از من استفاده خواهند کرد. من هم گفتم هر وقت صلاح بدانند من در خدمتشان هستم. ولی با آقای کی روش تا حالا در این زمینه صحبتی نداشتم.

کی روش جواب اعتماد به جوانها را می بیند

اول از همه اینها لطف خدا هست. تا خدا نخواهد آدم نمی تواند قدم از قدم بر دارد. دوم خیلی خوشحالم که توانستم نام خودم را به عنوان یکی از جوان ترین بازیکنان لیگ ثبت کنم. فکر می کنم این جایگاه فعلی ام را هم با تلاش و انگیزه و حمایتهای پدر و مادرم به دست آوردم. البته باید از کمکهای مربیانم مخصوصا در رده پایه هم نام ببرم که خیلی برای من زحمت کشیدند. در آخر هم لطف و نظر کادر فنی تیم ملی و آقای کی روش بوده که به من اعتماد کردند و این موقعیت را به بازیکنان جوان دادند که خودشان را نشان دهند. شاید هر کسی اینکار را نکند که مقابل در رقابتهای مهم مقدماتی جام جهانی از جوانها مقابل ترکمنستان استفاده کند. شاید حریف قدری نباشند ولی در زمین خودشان بازی می کردند و انگیز های زیادی برای نشان دادن خودشان مقابل بهترین تیم آسیا داشتند. این اعتماد کردن مطمئنا شجاعت زیادی می خواهد و مربیان تیم ملی پای آن هم ایستاده اند. صد در صد این اعتماد در بلند مدت جواب می دهد و نفرات جدیدی به تیم ملی ایران اضافه می شود.

باید به جوانها هم فرصت داده شود

آقای نکونام خیلی حضورشان در تیم ملی تاثیر گذار بود به عنوان کاپیتان تیم ملی رکورد بازی ملی را هم دارند. در حال حاضر هم در تیم ملی بازیکن با تجربه زیاد داریم. به هر حال یک روزی هم مربیان تیم ملی مثل آقای کی روش به این بازیکنان اعتماد کردند و در طول سالها به بازیکنان با تجربه تبدیل شده اند مثل آقاییان شجاعی، تیموریان ومنتظری. صد در صد جوانانی هم که به تیم ملی اضافه شدند می توانند با فرصتی که به آنها داده می شود، تجربه کسب کنند و بتوانند هر چه زودتر بتوانیم یک تیم منسجم بسازیم و به آمادگی که آقای کی روش مد نظرشان هست، برسیم.

حضورم در تیم ملی ربطی به لژیونر شدن ندارد

درمورد خط خوردن بسیاری از بازیکنانی سوال می کنید که در اردوهای تیم ملی حضور داشتند ولی خط خوردند. به عقیده من اینکه یک بازی کنی در اروپا بازی کند ملاک اصلی برای حضور در لیست نهایی تیم ملی نیست. بسیاری از بازیکنان ایرانی لژیونر هستند ولی حقیقتش را بخواهید زمان که ما به تیم ملی آییم و پایمان را در زمین می گذاریم، هیچ فرقی بین بازیکنان نیست. همه باید در زمین تواناییهای و خودشان را در زمین نشان دهند و کارهایی را که مربیان از او می خواهند، انجام دهند. مطمئنا آقای کی روش هم زمانی که ببیند مربی در تمرینات خوب و با انگیزه ظاهر می شود، هیچ موقع حق او را ضایع نمی کند.

ایران دوبرابر به بازی تدارکاتی نیاز دارد

صد در صد همانطور که اقای کی روش گفتند بعداز این همه تغییراتی که در تیم ملی به وجود آمده نیاز است که تیم بازی دوستانه داشته باشد و باید ما باید زمان داشته باشیم تا به هماهنگی با بازیکنان با تجربه برسیم. الان به نظر من دو برابر گذشته ما به بازی تدارکاتی نیاز داریم و امیدوارم ک فدراسیون به این خواسته کادر فنی بها بدهد و بازی های دوستانه بیشتری را برگزار کند. ما هم هرچه سریعتر بتوانیم به مرز هماهنگی برسیم. امیدورام با وجود اینکه مشکلات مالی زیاد است، اما فدراسیون بتواند باز هم توانش را بگذارد تا تیم ملی بازیهای دوستانه بیشتری را برگزار کند.

در بازی با ترکمنستان شانس با ما یار نبود

به نظر من ما نباید این مساله را فراموش کنیم که الان در فوتبال دنیا نمی توان هیچ حریفی را دست کم گرفت. الان همه تیمها کار می کنند و دیگر مثل قدیم نیست که ما برویم و خیلی راحت حریفان را شکسست دهیم. امروز در اروپا هم تیمهای کوچیچ در مقابل تیمهای قدر اروپا می ایستند و با آنها تا آخرین دقیقه می جنگند و ما می دانیم که بازی آسانی پیش رو نداریم و نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم. البته در بازی با ترکمنستان هم توپهایمان در گل نرفت.البته هیچ کدام از این صحبتها دلیل نمی وشد که ما بخواهیم خودمان را توجیح کنیم. در نهایت شاید در این بازی شانس با ما یار نبود و نباید زیاد مردم از این نتیجه ناراضی باشند. چون این تیمی است که تازه شکل گرفته و برای موفقیت به زمان نیاز دارد و مطمئن باشند که تیم ملی روز به روز بهتر خواهد شد.

بازیکن باید در چند پست بازی کند

من هافبک تدافعی بازی می کنم. برای من هیچ فرقی نمی کند که در چه پستی بازی کنم. یک زمان می بینی که مربی صلاح می داند تو در دفاع وسط بازی کنی مثل آقای پور علی گنجی در رقابتهای آسیایی. بازیکن باید در هر پستی که مربی صلاح دید بازی کند. این که یک بازی کن تنها باید در یک پست بازی کند دست مربی را می بندد و از فوتبال روز دنیا هم منسوخ شده است و دیگر مد نیست. مربی ها هم دنبال بازیکنان هستند که بتوانند حداقل در سه پست بازی کنند تا دستشان برای تعویض ها بازتر باشد.

اهل بلند پروازی نیستم

من همیشه از همان اول نظرم این بوده که هیچ وقت بلند پروازی نکنم و از همان اول هم سعی کردم پله پله جلو بروم. تا اینکه بخواهم از همین الان بگویم می خواهم در بارسلونا بازی کنم. فکر می کنم که این مساله بیشتر رویا پردازی است و فکر می کنم باید از توانایی ام استفاده کنم نه اینکه بخواهم از همین حالا سقف سالهای بعد خودم را مشخص کنم. چون در طول زندگی ورزشی یک بازیکن مصدومیت هست به وجود بیاید که مسیر زندگی ام را تغییر دهد . برای همین هم من تلاش خودم را بکنم که خوب باشم. در تیم ملی هم جون خدا کمک کرده و از رده سنی پایین به تیم رفته ام دوست دارم که بتوانم سالهای سال در تیم ملی باشم و حضورم در تیم ملی تداوم داشته باشد و بتوانم بازیهای زیادی برای تیم ملی بکنم و ان شاء الله به ترکیب ثابت تیم هم برسم.

زنگ خطر برای ملوان

من کم و بیش بازیهای لیگ را دنبال می کردم مخصوصا نتایج تیم ملوان را هر هفته پی می گرفتم. فکر می کنم ملوان در این فصل اسیر حواشی مدیریتی شد و آنطور که باید و شاید به این تیم بها داده نشد و فکر کردند که خلی راحت می توانند حریف را پشت سر بگذارند. هر ساله همه تیمها هزینه های زیادی می ننند تا تیمشان نتیجه بگیرد. خدا را شکر که حداقل توانستند این تیم با اینهمه هواداری که دارد در لیگ بماند. چون مردم انزلی یک بخش بزرگی از زندگیشان به ملوان وابسته است و برای همین بای مسئولین شهر کمک کنند و از زنگ خطر فصل گذشته استفاده کنند و امیدوارم که یک تیم منسجم را برای لیگ بعد راهی مسابقات کنند. من فوتبالم را مدیون ملوان و هوادارانش هستم و در 16 سالگی فرصت پیدا کردم که در این تیم بازی کنم.

از دو تیم دسته اول و دوم لالیگا پیشنهاد دارم

در مورد سال بعد باید بگویم که قطعا فوتبالم را در اسپانیا دنبال می کنم با توجه به اینکه اتلتیکو به رده چهارم مسابقات سقوط کرده است فکر نمی کنم که بازی کردن دراین سطح برای یک بازیکن ملی پوش صحیح باشد. من می خواهم که بهترین تیم را انتخاب کنم . الان هم ازدو تیم دسته اول و دوم پیشنهاد دارم ولی نمی خواهم اسمهایشان را هم لو دهم.


نوع مطلب : لژیونر های ایرانی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394جواب نه به پیشنهاد برایتون! جهانبخش چنین تصمیمی گرفت و حضور در چمپیونزشیپ را نپذیرفت. آن هم بعد از حضوری چند روزه در انگلیس و بازدید از امکانات باشگاه برایتون.


بال ایرانی نایمخن در از دلایل رد پیشنهاد برایتون، حضور در انگلیس و آینده اش صحبت می کند.

_ حضور در انگلیس، حتی چمپیونزشیپ برای خیلی از بازیکنان آرزوست. تو چرا نرفتی و پیشنهاد برایتون را رد کردی؟

حدود دو هفته پیش بود که به دعوت باشگاه برایتون راهی انگلیس شدم. امکانات این باشگاه را دیدم که خیلی روی من تاثیر گذاشت. برای من اما بحث فوتبالی مهمتر بود. در لیگ انگلیس همه تیمها فیزیکی بازی می کنند. این می تواند برای من کمی سخت و با استایل بازی ام همخوانی نداشته باشد. خیلی فکر کردم. دو دو تا چهارتا کردم و در نهایت تصمیم گرفتم جواب نه بگویم.

_ مگر امکانات برایتون مناسب نبود؟

امکانات فوق العاده بود. مدیران این باشگاه خیلی علاقمند بودند که من بمانم و قراردادم را نهایی کنم. تازه ورزشگاه شان را ساخته و سکوهایش را به 30 هزار نفر ارتقا داده بودند. کمپ جدیدی هم درست کرده بودند که 11 زمین تمرین داشت. رستوران و جای استراحت بازیکنان هم مناسب بود. می گفتند بعد از من یونایتد، چلسی، من سیتی و تاتنهام، این پنجمین کمپ تمرینی مجهز فوتبال انگلیس است. همه اینها روی من تاثیر گذاشت تا به حضور در برایتون علاقمند شوم اما در نهایت بحث فوتبالی را در نظر گرفتم و به این پیشنهاد پاسخ منفی دادم.

_ اما استایل بازی نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای رد این پیشنهاد اغوا کننده باشد.

البته یک نکته مهم دیگر هم وجود داشت. مدیران برایتون از من خواستند که خیلی زود جواب بدهم. هدف شان این بود که سریعتر تکلیف تیمشان را مشخص کنند. من اما به زمان نیاز داشتم. می خواستم کامل فکر کنم. در این زمان اندک که مدیران برایتون منتظر پاسخ من بودند به نتیجه قطعی نرسیدم. به همین دلیل از آنها عذرخواهی کردم. سه هفته دیگر شاید نظرم عوض می شد اما حالا نه.


_ پس دیگر نباید پیگیر پیشنهاد برایتون باشی؟ یعنی همه چیز منتفی شد؟

گفتم که مدیران برایتون مصر بودند که مرا جذب کنند. فکر می کردند که این اتفاق هم بیفتد اما نیفتاد. حالا روی گزینه های دیگرشان زوم شده اند. اگر تا یکی دو هفته دیگر نتوانند بازیکنی جذب کنند امکان دارد که دوباره پیگیر جذب من شوند. کمی که زمان بگذرد شاید نظر من هم عوض شود اما در مقطع کنونی و با مشاوره هایی که گرفتم تصمیمم این بود که به برایتون و چمپیونشیپ نروم.

_ درست است که نایمخن و برایتون بر سر مبلغ رضایتنامه نیز توافق کرده بودند؟

دقیقا. برایتون موفق شده بود رضایت نایمخن را بگیرد . فقط مانده بود جواب مثبت من تا انتقال رسمی شود اما نشد.

_ مبلغ رضایتنامه دو میلیون یورو بود؟

فکر می کنم همین حدود بود.

_ تکلیف تیم بعدی ات چه می شود؟

فعلا که وقت دارم. روزهای بسیاری از فصل نقل و انتقالات مانده و قطعا پیشنهادهای جدیدی به دستم می رسد. هفته بعد به هلند می روم و آنجا بهتر می توانم برای آینده ام تصمیم بگیرم.

_ امکان دارد در نایمخن بمانی؟

امکانش که هست. یک فصل دیگر قرارداد دارم و اگر شرایط مناسب باشد احتمال دارد که بمانم.

_ پیشنهاد جدیدی به تو داده اند؟

فعلا که نه. برای باشگاه نایمخن سخت است که پیشنهاد جدید بدهد. چون از نظر مالی در شرایط مناسبی نیست اما احتمال دارد که با حضور در هلند، تمریناتم را با نایمخن شروع کنم و بعد اگر پیشنهادی رسید درباره اش تصمیم بگیرم.

_ آسیب دیدگی زانویت برطرف شد؟

خدا را شکر با تمرینات اختصاصی که انجام دادم در شرایط خوبی قرار دارم و از هفته بعد می توانم در کنار سایر بازیکنان تمرین کنم.
نوع مطلب : لژیونر های ایرانی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394وحید امیری علیرغم درخشش در فصول گذشته لیگ و حضور در ترکیب اصلی تیم ملی ارزان ترین قیمت را در بین بازیکنان دارد.


ستاره نفت تهران که با درخشش در ترکیب این تیم و حضور در تیم ملی به یکی از ستاره های تیم کارلوس کی روش تبدیل شده می تواند رکورد ارزان ترین ملی پوش را به خود اختصاص دهد.

وحید امیری را می توان جزو بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی ایران دانست. چپ پای تکنیکی نفت تهران که با دعوت کی روش به جام ملتهای آسیا رفت و در استرالیا یکی از بازیکنان موثر تیم ملی لقب گرفت. امیری در دو بازی تدارکاتی تعطیلات نوروز مقابل شیلی و سوئد نیز درخشید تا جای خود را در ترکیب اصلی تیم ملی ایران مستحکم کند. امیری حالا و پس از یک فصل موفق باشگاهی و ملی، برای جدایی از نفت تهران با مشکلی به نام رضایتنامه روبروست. طبق قرارداد باید در نفت تهران بماند، مگر اینکه پیشنهادی خارجی دریافت کند. نکته جالب در مورد وحید امیری، رقم قرارداد این فصل اوست. امیری که در آغاز لیگ سیزدهم و با قراردادی سه ساله، از نفت مسجدسلیمان به نفت تهران پیوست، این فصل را باید با قراردادی پایین برای تیمش بازی کند. مبالغ مالی سه فصل در قرارداد امیری و نفت تهران گنجانده شده و برای هر فصل فقط مبلغ 20 درصد به قرارداد او اضافه خواهد شد. این هافبک ملی پوش ، در فصل اول بازی برای نفت تهران 150 میلیون دریافت کرد. فصل دوم را با 178 میلیون بازی کرد و این فصل اگر 20 درصد به 178 میلیون اضافه شود باید گفت مبلغی در حدود 214 میلیون نصیب او خواهد شد.

در روزهایی که بازیکنان لیگ یکی هم به قراردادهای 300 میلیونی پشت پا می اندازند، وحید امیری باید با 214 میلیون برای نفت تهران بازی کند. هم در لیگ برتر، هم در جام حذفی و هم در لیگ قهرمانان آسیا. او را می توان ارزانترین ملی پوش تاریخ قلمداد کرد. مگر اینکه نفت تهران مبلغ قرارداد او را تغییر بدهد و یا بندهایی جدید در آن بگنجاند.


نوع مطلب : لیگ برتر(جام خلیج همیشه فارس)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران صبور باشند و برای بستن تیم به ما اعتماد داشته باشند.


برانکو ایوانکوویچ در خصوص حضورش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز به باشگاه آمدم تا با طاهری سرپرست باشگاه در خصوص مسائل فنی و جاری تیم صحبت کنیم. در مورد بازیکنان تا 2، 3 روز آینده نمی‌توانم چیزی بگویم تا توافقاتی با آنها صورت بگیرد. هر وقت مسائل قطعی شد اعلام می‌کنیم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: کادر فعلی باشگاه به تازگی روی کار آمده و باید منتظر بمانیم چون چیزی قطعی نشده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا صحت دارد که یک گروه به شما مشاوره می‌دهند عنوان کرد: بله، پانادیچ، کریم باقری و یک نفر دیگر به من مشاوره می‌دهند.

ایوانکوویچ تأکید کرد: پرسپولیس یک باشگاه بزرگ است و فقط یک تکلیف دارد و آن هم این است که بی‌رحمانه برای قهرمانی بجنگد.

وی در پاسخ به این سؤال که هواداران تا چه زمانی باید برای بسته شدن تیم صبر کنند، گفت: هواداران به حد کافی صبور باشند و به موقع اطلاعات را دریافت کنند. به ما اعتماد داشته باشند چون داریم کارها را انجام می‌دهیم. این یک مشکل واقع‌بینانه است که نمی‌توانیم تمام آن چیزی که مورد علاقه‌مان است را به دست بیاوریم و داشته باشیم. وظیفه ما تمرین کردن است و اینکه لذت فراوانی را برای هواداران فراهم کنیم، آنها از هیأت مدیره، کادر فنی و بازیکنان انتظار دارند و بنا این است که مشکلات حل شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: تکلیف ما این است که هر چه سریعتر لیست را تهیه کنیم. طاهری به تازگی سرپرست باشگاه شده و هنوز آشنایی زیادی پیدا نکرده است.

وی در پایان اعلام کرد: بازیکنانی که دعوت می‌کنیم همگی خواهند آمد چه آنهایی که قرارداد دارند و چه آنهایی که قراردادشان به پایان رسیده است.


نوع مطلب : اخبار پرسپولیس، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394بازیکنان تیم والیبال ایران با ارایه یک نمایش تحسین برانگیز با حمایت هواداران پرشور آمریکا را در سه دست متوالی شکست دادند.


 تیم ملی والیبال کشورمان در هفتمین دیدارش در لیگ جهانی از ساعت 21 در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران به مصاف آمریکا رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه 3 بر صفر به سود ایران به پایان رسید. ملی‌پوشان ایران در این دیدار با نتایج (25 بر 19)، (29 بر 27) و (25 بر 20) مقابل آمریکا به برتری رسیدند تا سه امتیاز حساس کسب کنند.

گزارش بازی:
ایران با همان ترکیب برنده مقابل روسیه بازی را شروع کرد و عبادی پور، میرزاجانپور، محمودی، معروف، موسوی و غلامی مردان ابتدایی ایران بودند و مهدی مرندی به عنوان لیبرو در زمین حضور داشت. اولین امتیاز بازی اسپک شهرام محمودی از منطقه دو برای ایران به دست آمد و جو آزادی از همان ابتدا تاثیرش را بر تیم آمریکا گذاشت. 


ست اول:
آنها در سرویس و اسپک چند اشتباه داشتند و همان تیم همیشگی نشان ندادند. همین اشتباهات تا جایی ادامه دار بود که تکنیکال تایم اوت اول با امتیاز 8 بر 5 به نفع ایران رقم بخورد. معروف و موسوی همان بازیکنان همیشگی بودند ست اول تحت تاثیر درخشش این دو بود.

هر چه از بازی می گذشت تعداد اشتباهات آمریکایی ها و درخشش ایرانی ها بیشتر می شد. شاگردان جان اسپراو گویی تیمی تازه کار بودند و کاملا تحت تاثیر جو آزادی، نه خبری از سرویس های موشکی، اسپک های شلاقی و دریافت های قرص بود نه آرامش همیشگی آنها. هر چه از بازی می گذشت اختلاف بین دو تیم بیشتر می شد و از آن تیم سیستماتیک سایه ای در زمین بود.

ادامه بازی کار را برای مهمان سخت و سخت تر می کرد و دیگر خبری از تصمیمات جادویی سرمربی آمریکا نبود، او هر کاری می کرد به در بسته می خورد چون راه حلی تا به حال برای مقابله با تماشاگران ایرانی پیدا نشده است و آمریکا هم شامل این عادت جهانی شد. تیم شکست ناپذیر چاره ای جز شکست مقابل ایران در ست اول نداشت و امتیازات 25 بر 19 در پایان گویای این مطلب بود.محمودی امتیازآورترین بازیکن ست اول

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران بهترین عملکرد را در بین بازیکنان حاضر در اسپک داشت و توانست  یکی از موثرترین عوامل پیروزی ایران در این ست باشد. اما نکته قابل توجه این ست 55 خطای تیمی از حریف بود که نشان دهنده عدم آمادگی ذهنی آنها بود.


ست دوم:
پس از پایان یک ست نا امید کننده از آمریکایی ها آنها ست دوم را برای برد به میدان آمدند اما خبری از تغییر نبود حتی در ارنج بازی. نفرات همان بود و سیستم هم تغییری نکرد اما چیزی که قرار بود تغییر کند شرایط روحی آنها بود. 

ایران هم با همان نفرات به میدان آمد اما با چند دنده چرخش در ارنج. بازی همان روال طبیعی اش را داشت تا اینکه آمریکایی ها کمی با شرایط سالن آشنایی بیشتری پیدا کردند و با زدن چند سرویس حساب شده و حملاتی مثل گذشته تکنیکال تایم اوت اول را با اختلاف 3 امتیاز مال خود کردند. 

این تایم استراحت ایران را به بازی برگرداند و تیم توانست امتیازات از دست رفته را در همان امتیاز 8 جبران کنند و بازی یک بار دیگر به روند طبیعی خودش بازگشت اما با این تفاوت که حریف شبیه به همان تیم همیشگی شده بود و تمام خصوصیات یک تیم قدرتمند را پیدا کرده بود. 


با بازگشت شاگردان اسپرو بازی را در دست گرفتند و در اواسط بازی اختلافی 4 امتیازی ایجاد کردند تا تغییرات کواچ برای رسیدن به پیروزی آغاز شود. در اولین قدم قائمی جای میرزاجانپور را گرفت تا آمریکا ذره ای از زهر ضربه هایش گرفته شود اما تغییری در روند امتیازگیری حریف ایجاد نشد و هر چه بازی پیش می رفت آمریکا به امتیاز 25 نزدیک می شد. اختلاف تا جایی ادامه دار بود که مهدی مهدوی دیگر پاسور تیم ملی به زمین آمد تا به جای معروف در دفاع روی تور هم به تیم کمک کند. اختلاف در برخی از امتیازات به حداقل می رسید و دو تیم ست را حساس و نزدیک به هم پیگیری می کردند تا اینکه بالاخره در امتیاز 23 توپ گیری معروف و حمله غلامی بازی را به تساوی کشاند. 

حالا تک اشتباهات برنده ست دوم مشخص خواهد کرد چرا که حساسیت قدرت اجرای تکنیک را در بازیکنان کم و کمتر می کند و آن اشتباه را دریافت کننده های آمریکایی انجام دادند و نتوانستند مقابل سرویس های موسوی و قائمی خودی نشان دهند و این خطا در دریافت دلیلی شد تا ایران دومین ست بازی را با نتیحه 29 بر 27 پیروز به نفع خود کند.


ست سوم:
معنی واقعی شکست در ست سوم برای آمریکا معنی پیدا کرد و آنها بعد از متحمل شدن دو ست شکست حالا برای پیروزی به زمین آمده بودند. 
حضور دیود لی و تیلو سندر، دو ستاره پر فروغ آنها نشان دهنده این موضوع بود. سندر و لی هر کدام یک تیم هستند و توانایی ضمانت حمله، دریافت و دفاع هر تیمی را دارند و جان اسپراو برای پیروزی حضور آنها را چاره دید. حضور این دو ستاره در زمین حداقل در شروع تاثیری بر روند بازی نداشت و همان اختلاف 3 امتیازی مثل سایر ست ها بین دو تیم حاکم بود، ایران تیم برتر میدان بود. 

حالا ستاره بودن بین شاگردان کواچ نوبتی شده است و ست سوم نوبت به شهرام محمودی و عادل غلامی رسیده بود تا بازی را یک تنه در دست بگیرند. اختلاف 7 امتیازی جان اسپراو را مجبور به درخواست تایم استراحت کرد اما هر چه از بازی می گذشت این اختلاف بین دو تیم بود که بیشتر می شد و ایران در آستانه تاریخ سازی. پیروزی مقابل آمریکا در تهران، از بین بردن تمامی رکوردهای برج های شکست ناپذیر، ایجاد تزلزل در جایگاه آمریکا و نزدیک شدن به لهستان تمام اتفاقاتی بود که ایران می توانست با این پیروزی رقم بزند، پیروزی که دور از دست رس نبود. نمایش چشم نواز والیبالیست های ایرانی در آخر تاریخ ساز شد و آمریکا با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازات 25 بر 19، 29 بر 27 و 25 بر 21 اولین شکست خود در لیگ جهانی 2015 را تجربه کرد.
نوع مطلب : تیم ملی والیبال ایران، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394ادامه کار علیرضا منصوریان سرمربی نفت در این باشگاه قطعی شده است.


منصوریان که امید زیادی به حضور در استقلال داشت در نهایت با تصمیم مدیران باشگاه مجبور است سال آینده را نیز به همراه نفتی ها پشت سر بگذارد. اوکه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا قرعه خوبی دارد و با کمی اقبال حتی می‌ تواند به فینال چمپیونز آسیایی برسد، به قدری از لغو حضور در استقلال ناراحت بود که مسوولان نفت به او توصیه کردند برای تمدد اعصاب به سفر برود.

منصوریان در ماه گذشته به شدت زیرفشار افکار عمومی و البته هواداران استقلال بوده است که انتظار داشتند او از تیم فعلی اش بگذرد و به جمع آبی ها بپیوندد. این تنها مرتبه ای بود که به نظر در و تخته با هم جور شده بود؛ هم استقلال منصوریان را می‌ خواست و هم او با شرایطی مناسب و در قامت یک فاتح به تیم سابقش بازمی گشت. این وضعیتی است که ممکن در پایان این فصل به هم بخورد. به هر حال هم احتمال سقوط نفت از یکه تازی امسال است و هم احتمال موفقیت سرمربی بعدی آبی‌پوشان و این مساله ای است که باز هم غیبت منصوریان در استقلال را افزایش خواهد داد.

نفتی ها که از یکشنبه یا دوشنبه تمرینات خود را آغاز می‌ کنند برای این فصل بودجه ای بالغ بر 19 میلیارد تومان در نظر گرفته اند تا در فصل نقل و انتقالات بهترین انتخاب ممکن را برای بستن یک تیم در سطح قهرمانی آسیا داشته باشند. لابد منصوریان با بازگشت از سفر داستان حضور در استقلال را هم از ذهن دور خواهد کرد تا نفت کماکان آسیایی بماند.


نوع مطلب : لیگ برتر(جام خلیج همیشه فارس)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394باز هم تغییر دیگری در پرسپولیس ایجاد شد و طاهری برای بار دوم زمام امور را در پرسپولیس به عنوان سرپرست یا مدیرعامل موقت عهده دار شد.


 از روز 2 بهمن 92 که علی پروین جای محمد رویانیان را در پرسپولیس گرفت، طی تنها 511 روز 6 تغییر در مدیریت پرسپولیس رخ داده است.

1. محمد رویانیان: بعد از 2 سال و 4 ماه، با برجای گذاشت خاطرات و بدهی بسیار، جای خود را در روز 2 بهمن 92 به علی پروین داد.

2. علی پروین: تا روز 8 اردیبهشت 93، به مدت 90 روز به عنوان مدیریت موقت در پرسپولیس انجام وظیفه کرد.

3. علیرضا رحیمی: مهمترین مدیری که در 511 روز گذشته عهده دار هدایت پرسپولیس شد او بود که به مدت 135 روز و تا روز 19 شهریور 93 در پرسپولیس بود و سپس از این تیم کنار رفت.

4. حمیدرضا سیاسی: مدیریت موقت دیگری که از روز 20 شهریور 93 تا 90، روز مدیریت پرسپولیس را عهده دار بود.

5. علی اکبر طاهری: بعد از رفتن سیاسی هدایت پرسپولیس را در مدت زمانی که کمتر از 2 ماه تا 26 بهمن 93 برعهده داشت.

6. محمدحسین نژادفلاح: از روز 26 بهمن 93 تا 27 خرداد 94، در مدت زمان حضور 122 روز در این مجموعه فرد اول تصمیم گیری بود.

و حالا بار دیگر علی اکبر طاهری ...


نوع مطلب : اخبار پرسپولیس، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394ایگور استیماچ گزینه کروات هدایت استقلال برای عقد قرارداد با آبی‌پوشان نیاز به تفاهم مالی با این باشگاه دارد.


 استیماچ که گفته شده بود 250 هزار دلار برای یک فصل دستمزد می‌ خواهد، در جلسه با مدیران استقلال قیمت 450 هزار دلار برای یک فصل را پیشنهاد داده است که این نسبت به رقم اولیه تفاوت چشمگیری دارد. استیماچ که سرمربی تیم‌ملی کرواسی بوده، فعلا روی این قیمت ایستاده و مدیران استقلال مشغول چانه زنی با وی هستند.

مدیربرنامه های استیماچ با تکذیب این عدد می‌ گوید: آقای استیماچ با مدیران استقلال اختلاف مالی دارند اما اختلاف در این حد نیست.

او در ادامه گفت: ایشان با توجه به اینکه می‌ دانند شرایط استقلال از نظر بودجه ایده آل نیست، در مورد دستیارها و اینکه تیم کنارشان از کرواسی باشد کوتاه آمده اند و حاضرند از مربیان ایرانی در کنار یک دستیار کروات استفاده کنند.

مدیربرنامه های استیماچ تاکید کرد، نمی‌ تواند عدد دقیق مورد اختلاف را بگوید. 


نوع مطلب : اخبار مهم فوتبالی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394میثاق بهادران بازیکن ایرانی الاصل تیم‌ملی فیلیپین ساعتی پیش میهمان "ورزش سه" بود.


 بهادران که بعد از گلزنی مقابل یمن در مرحله مقدماتی جام‌جهانی 2018 تبدیل به ستاره تیم فیلیپین شده است، برای سر زدن به خانواده اش به تهران آمده. او پدری ایرانی و مادری فیلیپینی دارد و به تازگی تحصیلات خود را در رشته دندانپزشکی به پایان رسانده است. بهادران 28 ساله خوش صحبت و گرم بود و گفت‌وگو با وی لحظات جالبی را برای ما رقم زد.

در پاسارگاد فیلیپن بازی می‌ کردم
اگر به پروفایل من نگاهی بیاندازید، اسم تیم پاسارگاد را در بین تیم های باشگاهی من می‌ بینید که البته همه فکر می‌ کنند، این تیم، تیم پاسارگاد ایران است. اما پاسارگادی که من در آن بازی کرده ام، در فیلیپین فعالیت می‌ کند و مالکش ایرانی است. من بازیکن فوتسال بودم و به مرور روی چمن آمدم و بخاطر سرعت و تکنیکم به تیم‌ملی دعوت شدم.

سرمربی فیلیپین دوست حمید استیلی است
تام دلی سرمربی تیم‌ملی فیلیپین آمریکایی است و در بازی معروف ایران ـ آمریکا در جام‌جهانی 1998 عضو تیم‌ملی بوده و جلوی ایران بازی کرده. او در تیم‌ملی مرا به عنوان سانترفوروارد استفاده کرده و باعث شده من در دو بازی گذشته 3 گل بزنم. البته یکی از گل های من در بازی بحرین، اشتباهی به نام هم تیمی ام ثبت شده است که قرار است فیفا آن را تصحیح کند.

گروه سخت فیلیپین
ما با بحرین، یمن، کره شمالی و ازبکستان هم گروه هستیم و به نظر من گروهمان ته نامردی است. کره شمالی که به جام‌جهانی صعود کرده، به دلیل اینکه بازی تدارکاتی نمی‌ کند در رنکینگ فیفا سقوط کرده و در گروه ما قرار گرفته است. آنها 4 گل به ازبکستان زده اند، ما هم نمایش خوبی داشتیم و بحرین و یمن را شکست دادیم. اما فکر کنم در بازی های بعدی مشکل داشته باشیم. بخصوص بازی کره شمالی که تحت نظر پلیس ها انجام می‌ شود و به ما گفته اند نمی‌ توانیم موبایل و وسایل ارتباطی به آنجا ببریم.اشکان، بازیکن مورد علاقه من است
اشکان دژاگه را از زمانی که در آلمان فوتبال بازی می‌ کرد می‌ شناسم. در فیلیپین دوستانم به من می‌ گویند می‌ توانی مثل اشکان بازی کنی و من سعی خودم را می‌ کنم که مثل او بدوم، دریبل بزنم و گل بزنم. دژاگه فوتبالیست بزرگی است و به نظر من در پست خودش در آسیا یکی از بهترین هاست.

با استقلال تمرین کرده ام
پارسال می‌ خواستم کنار یک تیم فوتبال تمرینی بدوم و تمرین کنم که با سفارش یک دوست کنار استقلالی ها تمرین کردم. در تمرین استقلال همه فکر می‌ کردند من فارسی بلد نیستم و با من انگلیسی صحبت می‌ کردند و اوکی و هاوآریو می‌ گفتند. آخر تمرین به آنها گفتم من فارسی بلدم و عمران‌زاده بازیکن استقلال که بازیکن خیلی بلندقامتی هم بود، گفت پس چرا یک ساعت است ما را سرکار گذاشتی.

فوتبال و مدلینگ
کلا ایرانی ها همه از من درشت ترند و موقع سلفی گرفتن خجالت می‌ کشم! پست من در فوتبال وینگر چپ و راست است اما همانطور که گفتم سرمربی تیم ما من را جلوتر بازی می‌ دهد و بعد از این تصمیم آقای دلی در باشگاه هم نوک حمله بازی می‌ کنم. کلا از زندگی در فیلیپین راضی هستم. درآمدم از فوتبال بد نیست و کنارش از مدلینگ هم پول در می‌ آورم.

تاکسی دار هستم!
من تعدادی اتومبیل خریده ام و آن را به راننده ها داده ام تا برایم کار کنند. اسم بیزینسم هم «میثاق تاکسی» است. با وجودی که دندانپزشکی خوانده ام دوست دارم از فوتبال و مدلینگ و البته همین کار تاکسی پول دربیاورم و چون یک جا بند نمی‌ شوم سخت است که در مطب منتظر مریض بنشینم. زندگی در فیلیپین خیلی آرام است و این کشور مردم مهربانی دارد. لیگ فیلیپین هم تازه راه افتاده و برای بهتر شدن خیلی جا دارد.به گوام 6 تا زدیم
تیم گوام برطبق قوانین می‌ تواند از بازیکنان آمریکایی استفاده کند. آنها بازیکنان لس آنجلس گلگسی را به خدمت گرفته اند و به همین خاطر در گروه شما صدرنشین شدند. این تیم می‌ تواند برای شما دردسر ایجاد کند. ما همین چند ماه پیش به گوام 6 گل زدیم اما این تیم تغییر کرده و من خیلی تعجب نکردم که هر دو بازی اش را برده.

آقای کی‌روش سبک فوتبال ایران را عوض کرد
تیم فوتبال ایران به نسبت قبلا که من یادم می‌ آید، خیلی تاکتیکی تر بازی می‌ کند. البته در بازی ترکمنستان خوب نبودید ولی به نظر من بازی ترکمن ها به شما نمی‌ خورد. ما هم در بازی بحرین همین طور بودیم. با وجود اینکه بحرین تیم مشهورتری است اما ما با سرعتمان آنها را شکست دادیم و من می‌ توانستم هت تریک هم بکنم.

فالوئرهای ایرانی من
بعد از اینکه ورزش سه گزارش گلزنی من را در بازی بحرین کار کرد و مصاحبه من هم چاپ شد، به سرعت فالوئرهای من در اینستاگرام زیاد شدند و یک روزه 3 هزار فالوئر جدید گرفتم. البته فکر می‌ کنم ایرانی ها بیشتر به عکس های مدلینگ من لایک می‌ دهند. نکته دیگر هم این است که آنها واقعا طرفداراند.
نوع مطلب : اخبار مهم فوتبالی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
Nasim fardad
شنبه 30 خرداد 1394


( کل صفحات : 9 )    1   2   3   4   5   6   7   ...   

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای پرسپولیس نیوز محفوظ است
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو